Späť na zoznam služieb

Grafika na mieru

  • Splní vaše predstavy o jedinečnom designe
  • Realizujú ju skúsení weboví grafici
  • Zaistí zľavu na mesačný prenájom e-shopu

FastCentrik predstavuje kompletný e-shop pre vaše podnikanie. Pokiaľ ale chcete skutočne perfektný výsledok, rozhodne vyskúšajte individuálnu grafiku. Váš e-shop tak získa osobitú, jedinečnú tvár a dokonale sa odlíšite od konkurencie.

Vybočte z rady a nechajte si vyladiť grafiku na mieru

  • Grafická premena e-shopu vyzerá ako náročný proces, ale nie je to ani zďaleka tak zložité. Naši weboví grafici vám pomôžu s prípravou loga, tvorbou kompletnej grafiky e-shopu aj s drobnosťami akými sú favicony, bannery a pozadia eshopov.

585x381_anotacni_sluzby_namiru.png

  • Dosť dobrý marketingový ťah predstavuje sezónna grafika. Pripravíme vám aj vianočné, valentínske, veľkonočné, letné, zimné a iné grafické sety. Napíšte nám do ticketu oblečieme váš e-shop do celkom nového kabáta..

Cenník grafických služieb

Referencie

Objednete si grafiku na míru

Službu si môžete objednať pri objednanie FastCentriku, alebo kontaktujte naše obchodné oddelenie.

Kontaktujte nás

Najčastejšie otázky a odpovede

Nastavenie/Nastavenie týkajúce sa produktov/Skladové dostupnosti je potrebné skontrolovať pole "k expedícii za X dní". U dostupnosti skladom musí byť uvedená nula, aby porovnávače zobrazovali "Skladom".

 

Áno, umožňuje. Pokiaľ sú u jednotlivých položiek parametre uvedené.

K zrýchlenému vkládaniu produktu, a vôbec všetkého obsahu, slúžia tri tlačidlá, ktoré nájdete hne´d pod vítacím boxom na dashboarde: Pridať produkt, Pridať kategóriu a Pridať článok.

Áno. V administrácii e-shopu môžete nastaviť práva ľubovoľnému počtu užívateľov a zároveň im nastaviť individuálne práva. Niekto môže editovať iba tovar, ale neuvidí do objednávok, ďalšiemu môžete naopak zamedziť, aby v administrácii čokoľvek vymazal. Možnosti nastavenia práv sú široké a jednoduché. V administrácii túto funkciu nájdete v sekcii Nastavenie užívateľov.

Nenašli ste čo ste hľadali?

Kontaktujte nás