Prilákajte viac zákazníkov
na svoj  e-shop

Oslovte svojich zákazníkov vďaka účinným marketingovým nástrojom. Prepojte sa všetkými smermi.

Porovnávače tovaru

Napojte sa na porovnávače tovaru Heureka, nebo NajNakup a buďte viac vidieť. Merajte  si konverzie  a dávajte peniaze len do toho, čo naozaj funguje. Konverzný pomer vám zvýši aj služba Heureka-košík, ktorú si ľahko nastavíte priamo vo vašom e-shope.

SEO, PPC a remarketing

FastCentrik vám pomôže zlepšiť vaše pozície vo vyhľadávači Google, a to vďaka premyslenej administrácii, ktorá umožňuje editovať meta tagy. S vašim e-shopom sa tiež jednoducho zapojíte do PPC systémov a prostredníctvom remarketingu získate ďalších zákazníkov.

Personalizované
e-maily

Nenechajte si ujsť ani tých zákazníkov, ktorí z vášho eshopu odídu. Pripomeňte sa im e-mailom s personalizovaným obsahom. E-maily generuje systém automaticky.

Komplexné štatistiky

Merajte a optimalizujte svoj e-shop. Všetko pohodlne na jednom mieste. Vaše vlastné štatistiky aj tie z Google Analytics sme totiž integrovali priamo na dashboard vo vašej administrácii. Sledujte napríklad, aké produkty sa predávajú,odkiaľ k vám prichádzajú zákazníci, alebo koľko peňazí vás stáli PPC kampane. S našimi štatistikami budete v obraze.

Sociálne siete

Prepojte svoj e-shop so sociálnymi sieťami. Webové sociálne komunity majú ohromnú silu a tvoria nevyčerpateľný zdroj nových zákazníkov.  Komunikujte s fanúšikmi nielen na Facebooku, ale tiež na Google+, Twitteri alebo Pintereste. 

Najviac stále pomáha to, čo si ľudia povedia medzi sebou. A preto k nám mnoho zákazníkov prichádza práve cez sociálne siete.
Blanka, blankastraka.cz Viac o tomto e-shope

Ďalšia kapitola:Zvýšenie obratu

Pokračovať