Spravujte svoj e-shop
ľahko a efektívne

Pracujte s dokonale vyladenou administráciou a užite si špičkové užívateľské prostredie s mnohými vychytávkami.

Jednoduchá práca s tovarom
a objednávkami

Prispôsobili sme administráciu tovaru tak, aby ste si mohli vybrať obľúbené editačné položky, ku ktorým budete mať rýchlejší prístup. Vďaka našej administrácii dokážete filtrovať veľké množstve objednávok, alebo triediť zákazníkov pomocou prehľadných kariet. Samozrejmosťou je interaktívna komunikácia so zákazníkmi.

Napojenie
na účtovné systémy

V súčasnej dobe ponúkame stálé a bezpečné prepojenie so systémami POHODA a Kros. U oboch pripojení garantujeme trvalú stabilitu.

100% zabezpečenie
a dôveryhodný hosting

Zaisťujeme spoľahlivý hosting. Môžete nám tiež veriť, že osobné dáta vašich klientov sú u nás v úplnom bezpečí, rovnako tak administrácia, ktorú chránime SSL certifikátom. Navyše máme všetky naše e-shopy poistené na 20 mil. Kč.

Platobné a splátkové metódy

Ponúknite svojim zákazníkom široké spektrum platobných možností. Využite okamžitých on-line platieb pomocou platobných brán  CardPay a PayPalNechajte klientov platiť prostredníctvom platobných kariet Visa, či MasterCard, alebo im umožnite používať elektronické bankové služby aj rôzne splátkové metódy.

Pokročilý systém
nápovedí

Neviete si s niečim vo svojom e-shope poradiť? Máte napríklad 50% mieru opúšťania košíka a márne premýšľate prečo? Alebo potrebujete vyplniť popis k produktom tak, aby ich zákazník dobre vyhľadal? Nechajte sa viesť prepracovaným systémom nápovedí a alertov, ktorý vám vždy odporučí ten najlepší postup.

Spoľahlivý dropshipping

Chýba vám vlastné zázemie a nechcete držať tovar skladom? Skúste sa napojiť na nami preverených dodávateľov a rozbehnite svoj e-shop pomocou dropshippingu. Neinvestujte zbytočne do skladových zásob. Objednávky uskutočnené na vašom e-shope posielajte ku spracovaniu priamo dodávateľovi a inkasujte maržu.

Práca v administrácii je prehľadná a rýchla. V editácii sme si vybrali obľúbené položky, a tak ide vkladanie produktov dobre od ruky. Žiadne zbytočné klikanie.  
Radek, osvetleni-svitidla.com Viac o tomto e-shope